apie mus

Verslo istoriją pradėjome 1998 m. nuo individualių, nestandartinių durų gamybos privatiems klientams. Buvome vieni pirmųjų Lietuvoje pasiūlę platų durų sprendimų spektrą interjerams. 2008 m. matydami rinkos pokyčius ir įžvelgę naujas perspektyvas, pradėjome įmonės veiklos transformaciją – startavome su didmenine baldų gamyba įmonėms. Nuo 2018 m. durų gamybos linijos atsisakėme ir visą savo dėmesį bei pajėgumus skyrėme apartamentinių baldų – virtuvių, vonių ir spintų gamybai.

Laikotarpis gaminant individualias duris mus subrandino kaip komandą, o reiklumas kokybei, technologinių sprendinių išieškojimas, medžiagų įvairovė, unikalaus produkto kūrimas klientui nulėmė, jog veiklos pokyčiai pasiteisino ir gerąją verslo praktiką sėkmingai pritaikėme nestandartinių baldų gamybai. Šiandien visi mūsų gaminiai eksportuojami į Europą ir yra ypač vertinami Skandinavijos rinkose (Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje).

Tai ilgametes veiklos tradicijas turintis šeimos verslas, todėl kiekvieną klientą vertiname kaip savo verslo partnerį ir kiekvieną užsakymą vertiname taip, lyg kurtume sau. Mums rūpi galutinis gaminio rezultatas, todėl skiriame išskirtinį dėmesį detalėms, medžiagoms, projektavimui, gamybos proceso valdymui.

Didelės gamybos apimtys

Veiklą vykdome 7000 kv. m. gamybinėse patalpose.

Siūlome itin platų medžiagų spektrą.

Per metus pagaminame ~24 000 pilnai sumontuotų baldų.

Esame pajėgūs pagaminti ~400 virtuvės baldų vieno užsakymo metu.

Gaminių kokybė

Mūsų produkcija atitinka FSC® sertifikato reikalavimus.

Žaliava gaminiams perkama iš sertifikuotų tiekėjų.

Mūsų veikla vykdoma remiantis aukštais aplinkosaugos reikalavimais ir atitinka ES standartus.

Bendradarbiaujame su pasaulyje gerai pripažintais ir vertinamais tiekėjais.

Dėmesys klientui

Pasirūpiname projektu nuo idėjos iki galutinio rezultato.

Teikiame projektavimo paslaugas ir pateikiame gaminių vizualizacijas.

Esant poreikiui, vykstame sumontuoti pagamintus baldus.

Pagamintą produkciją pristatome pagal kliento poreikį: dalimis, dalinai arba pilnai surinktą.

Gaminiams suteikiame garantiją.

Saugome kiekvieno užsakymo duomenis, todėl esant poreikiui galime tiksliai atkurti naudotas medžiagas pakartotiniams ar garantiniams užsakymams.

Profesionali komanda

Aktyviai dalyvaujame parodose, tad mūsų siūlomi sprendimai atitinka naujausias tarptautines tendencijas.

Nuolatos investuojame į komandos tobulėjimą: darbuotojai reguliariai dalyvauja ES kompetencijų kėlimo programose.

Komandoje dirba daugiau nei 10 metų patirtį turintys savo srities specialistai.

Investuojame į aplinkosaugą

UAB „Taumona“ nuo 2019 m. rugsėjo mėn. sėkmingai įgyvendina dar  vieną Europos Sąjungos finansuojamą projektą „UAB „Taumona“  technologinių ekoinovacijų diegimas“, vykdomą pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Eco-inovacijos LT+“ ir finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Bendra projekto vertė – 416.290 Eur.

Paramos suma – 145.701,50 Eur.

Projekto tikslas – mažinti neigiamą poveikį aplinkai įmonės gamybos procese, užtikrinant gamtos išteklių ir žaliavų tausojimą.

Gaminamos produkcijos kokybė, naujų technologijų diegimas, pardavimų skatinimas yra pagrindiniai įmonės prioritetai, kurie taip pat padeda užtikrinti klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą. Pastaraisiais metais ekologinio projektavimo principais paremtos baldų gamybos populiarumas žymiai išaugo. Didelę jų paklausą lėmė visuomenės baimė ir sujudimas dėl gamtos taršos, klimato kaitos bei kenksmingų medžiagų, kurių priemaišų neretai pasitaiko ir balduose. Į tokį visuomenės ir vartotojų požiūrį neatsiejamai reaguoja ir UAB „Taumona“ įgyvendindama projektą, kurio metu numato diegti technologines ekoinovacijas, leisiančias įsigyti modernią įrangą, sumažinti žaliavų, kenksmingų medžiagų vartojimą gamybos procesuose ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo, racionalaus gamtos išteklių naudojimo. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas leis pasiūlyti rinkai platesnį produktų asortimentą, įsitvirtinti esamose ir naujose rinkose, prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimo.