Taumona Vikingų verslo slėnyje

Vikingų verslo slėnis bendruomenė plečiasi! Gamybos ir projektų valdymo įmonė TAUMONA, gaminanti korpusinius baldus, žengia į naują plėtros etapą. Iki šiol tik didmenine prekyba užsiėmusi, jau 25-erius metus veikianti, įmonė beveik 500 kv. m plote Vikingų verslo slėnis Vilniuje įkurs vieną didžiausių Baltijos šalyse virtuvių, vonių bei spintų saloną.

„Projekto vieta ir patalpų pobūdis geriausiai atitiko mūsų planuojamo naujo baldų salono poreikius. Kadangi veiklą vykdome ir dirbame su klientais visoje Lietuvoje, norime būti arčiau jų. Tad jau kitąmet klientai galės apžiūrėti baldus gyvai Vilniuje. Įrodysime, kad virtuvės, vonios baldai bei spintos gali būti ne tik gražūs, kokybiški, bet ir už protingą kainą“, – teigė Edgaras Kateiva, TAUMONA vadovas.

Greta pagrindinio šalies oro uosto ir prekybos centrų „Ikea“, „Nordika“ bei „Decathlon“ kylantis „stock-office“ tipo verslo patalpų kompleksas Vikingų verslo slėnis nuomininkams siūlo 290-390 kv. m patalpas su ekspozicine, prekybine ar sandėliavimo erdvėmis. Patalpas galima tarpusavyje jungti, didinant jų plotą. Kiekviena verslo parke įsikūrusi įmonė turės atskirą įėjimą klientams ir vartus prekių pristatymui.

Pastatų nuomos klausimais rūpinasi Colliers Lietuvoje.

Daugiau skaitykite 👉 Taumona Vikingų verslo slėnyje.

#vikinguversloslenis #vilniusstockoffice #taumona