FSC mokymai

🌿Džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad šiandien TAUMONA darbuotojai dalyvavo išsamiuose mokymuose apie FSC® (FSC® C142758) sertifikavimą.
🌲Forest Stewardship Council (Miškų valdymo taryba) yra unikali tarptautinė organizacija, įkurta 1993 m., propaguojanti atsakingą miškų tvarkymą visame pasaulyje taikant ekologinį ženklinimą.
FSC standartas kontroliuoja medienos ir jos gaminių srautus iš sertifikuotų miškų arba įmonių į rinką ir padeda užtikrinti, kad rinkoje FSC produktai būtų parduodami su atitinkamomis FSC žymomis ir paženklinti prekiniais ženklais.). Mūsų komanda pasinėrė į tvarios miškininkystės praktikos pasaulį, sužinojo apie griežtus FSC atsakingo tiekimo ir aplinkos apsaugos standartus.
📚Žinių plėtojimas: mokymuose, kuriuos vedė mūsų kokybės vadovė Ernesta, TAUMONA komanda įgijo vertingų įžvalgų apie FSC principus, gamybos grandinės reikalavimus ir etiškos gamybos reikšmę.
🙌 Mūsų įsipareigojimų stiprinimas: Investuodami į FSC sertifikavimo mokymus, dar kartą patvirtiname savo atsidavimą tvarumui ir atsakingai verslo praktikai. Mūsų klientai gali pasitikėti, kad jų partnerystė su mumis palaiko ekologiškas iniciatyvas.